Orgonit – co to jest?

Orgonit – co to jest?

Orgonit to przedmiot, którego podstawowym zadaniem jest wychwytywanie negatywnej energii i neutralizowanie jej. Stworzony ze specjalnego materiału dodaje dodatkowej energii witalnej. Dowiedz się, czy orgonity działają, czym są i gdzie można je kupić. 

Co to są orgonity?

Orgonit to rodzaj kamienia, który posiada specjalną i kosmiczną energię zwaną orgonem. Przedmiot stworzony jest z żywicy, różnych metali oraz naturalnych kryształów, które w połączeniu ze sobą tworzą idealnie harmoniczną całość neutralizującą negatywną energię w pomieszczeniu. Przyjmują formę zarówno stojących piramidek, które można ustawić na półce, a także osobistych amuletów, które można mieć zawsze blisko siebie. 

Czy orgonity działają?

Mówi się, że orgonity posiadają właściwości ochronne dla aury, a w ich wnętrzu przez cały czas zachodzą procesy transformacji. Orgonity są silnie związane z energetyką każdego człowieka i oddziałują na poszczególne czakry. Nie wymagają zasilania. Działają niezależnie od ustawienia względem stron świata. Emitują energię, która jest bardzo korzystna dla ludzkiego organizmu. Nie powinno się zatem nosić ich zbyt długo w pobliżu jednego z ośrodków. Może to wówczas skutkować zupełnie odwrotnym efektem. Zamiast oczyszczania, kumuluje energię w jednym miejscu i uniemożliwia swobodny przepływ energii pomiędzy czakrami. 

Orgonity w formie figurek najlepiej postawić na samej ziemi. Przedmioty są zdolne do czerpania energii spod siebie. Ustawienie ich zbyt wysoko sprawi, że będą one posiłkowały się energią, którą mają neutralizować. 

Orgonity działają zarówno harmonizująco, jak i tonizująco, witalizująco i ożywiająco. Umożliwiają wyzwalanie kreatywności, siły i życiowej energii. Dzięki temu organizm człowieka jest w stanie skuteczniej radzić sobie z różnymi infekcjami.

Przedmioty te mają również właściwości oczyszczające wodę, przedłużające trwałość żywności, poprawę jakości snu, a także regenerowanie i ochronę organizmu. 

Materiały, z których stworzone są orgonity

Aby orgonit spełniał swoją rolę, konieczne jest zastosowanie odpowiednich materiałów, które w połączeniu ze sobą tworzą spójną i harmonijną całość. Pierwszym z nich jest materiał organiczny, który symbolizuje połączenie z naturą. Może być to żywica, wosk, a także sok z drzew. Drugim – związki nieorganiczne, którymi najczęściej są metale. Ich zadaniem jest wciąganie do środka przedmiotu negatywnych wibracji i szkodliwych energii. Do najpopularniejszych należą:

  • stal – posiada właściwości odpromieniowujące; jej działanie jest niezwykle szybkie i silne, 
  • miedź – posiada właściwości lecznicze, poprawia zdolność myślenia, odpowiedzialna jest za kreatywność i twórcze myślenie; ponadto doskonale działa na kobiece hormony, 
  • mosiądz – jego zaletą jest neutralizacja toksyn, a także skuteczne usuwanie negatywnej energii.

Ostatnimi elementami spotykanymi w orgonitach są minerały. Podstawą zawsze jest kryształ górski. Wewnątrz znaleźć mogą się również: agat, piryt, malachit, ametyst, kwarcyt czy jaspis. 

Programowanie orgonitu 

Orgonit, który został uprzednio mentalnie zaprogramowany podczas medytacji, wykazuje dwa razy silniejsze działanie. Tylko orgonit produkowany ze szczerą intencją i życzeniami szczęścia i ochrony, ma szansę spełnić swoje zadanie. Orgonity wysokiej jakości znajdziesz w naszym sklepie. Do wyboru jest kilka ich rodzajów. Każdy z nich skoncentrowany jest na konkretnym działaniu. Wśród nich znajdziesz piramidkę orgonitową z symbolem Potrójnej Bogini, Czakry Serca bądź Drzewa Życia. 

UdostępnijFacebookTwitter
Dołącz do dyskusji

Instagram

Instagram has returned empty data. Please authorize your Instagram account in the plugin settings .

Please note

This is a widgetized sidebar area and you can place any widget here, as you would with the classic WordPress sidebar.